f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У 2017-му на замовлення каналу «2+2» буде вироблено 128 годин серіалів і скриптед-реаліті

10.08.2017

3 серпня 2017 року телеканал «2+2» презентував свій оновлений бренд та розповів про новий сезон, який стартує 14 серпня 2017-го, інформує «Детектор медіа».

Загалом у 2017 році на замовлення каналу «2+2» буде вироблено 128 годин серіалів і скриптед-реаліті. На наступний рік запланували збільшити цю цифру до близько 280 годин. Зараз у роботі вже три проекти на наступний рік.

Ядро цільової аудиторії в каналу залишиться незмінним: це чоловіки віком від 18 до 54 років з усієї України. Але задля розширення аудиторії канал збирається робити свій ефір цікавим також і для жінок. Комерційна аудиторія каналу – 18–54 роки, міста 50 тис.+.

На презентації йшла мова про нові серіали, які телеканал демонструватиме у новому сезоні.

«Ментівські війни. Одеса» (серіал про кримінальний світ)
Прем’єра: 14 серпня 2017 року, 20:20.
Кількість епізодів: 24.
Продакшн: «Київтелефільм».

«Ментівські війни. Київ» (серіал про кримінальний світ)
Прем’єра: жовтень 2017 року.
Кількість епізодів: 36.
Продакшн: «1+1 продакшн».

«Гвардія–2» (військово-патріотична драма)
Прем’єра: жовтень 2017 року.
Продакшн: Praktika Production.
Першу частину «Гвардії» знімали спільно канал «2+2» і продакшн «Президент Фільм Україна». Другу частину знімає продакшн Олексія Шапарєва Praktika Production, решта в проекті (знімальна група, актори) лишилася незмінною.

На каналі «2+2» зазначають, що його глядачі дуже люблять детективи, але оскільки він думає також і про залучення жіночої аудиторії, то додаватиме в свої історії драматизму.

Генеральний продюсер каналу «2+2» Максим Кривицький відзначив, що серіали є найдорожчими у виробництві з-поміж нових проектів телеканалу. «Ми намагаємося вкладати якомога більше своїх та залучених коштів, щоб створювати якісний серіальний продукт. Над цим працює і наш канал, і комерційний департамент групи, і продакшни. Певні зрушення в цьому питанні вже є», – сказав він.

Світлина Андрія Шматова

За інформацією «Детектора медіа»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.