f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

15 серпня – показ дитячих фільмів кінотабору «Жовтий автобус»

14.08.2017

15 серпня 2017 року, о 16:00 у київському кінотеатрі «Жовтень» відбудеться показ фільмів, створених учасниками кінотабору «Жовтий автобус».

Протягом 12 днів 36 дітей з прифронтових зон та дітей-пересленців жили, вчилися і знімали власні фільми в кінотаборі «Жовтий автобус», що розташувався на мальовничій локації під Києвом. Сценарій, операторська зйомка, режисерство, грим, одяг, акторська гра – всю роботу над стрічкою, розділившись на дві команди, діти виконували самотужки. Все по-дорослому: професійна знімальна техніка, довготривалі зйомки, пост-продакшн.

Презентація фільмів теж відбудеться, як належить, в кінотеатрі, за присутності усіх юних авторів, які брали участь в зйомках, і представників кіноіндустрії.

У програмі:

  • Фільм першої команди «Спіраль часу» – історія про незвичайні пригоди і чарівну карамель часу, яка переносить головних героїв в фантастичне майбутнє і далеке минуле.
  • Фільм другої команди «Зустріч крізь час» – це романтична історія кохання, яка підтверджує: там, де є справжні і щирі почуття, час безсилий.

Також в рамках кінопоказу виступлять члени команди «Жовтого Автобусу», а також спонсори і партнери, які долучилися до організації кінотабору. Вони розкажуть про суть ініціативи та поділяться враженнями від часу, проведеного з дітьми.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.