f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телеканал ICTV розпочав зйомки комедійного україномовного серіалу про поліцейських

14.08.2017

Телеканал ICTV розпочав зйомки комедійного україномовного серіалу про поліцейських, інформує «Детектор медіа».

Серіал є адаптацією французького формату Commissariat Central від творців комедійного формату Caméra Café.

У головних ролях знімуться такі зірки, як Володимир Горянський, Олександр Скічко та Анна Кузіна (серіал «Універ»). Режисер фільму – Денис Тарасов.

У серіалі показані будні відділу боротьби зі злочинністю, який очолює заслужений ветеран поліції. Команді копів доводиться мати справу з усіма – від старої інтелігенції, студентів і хіпстерів до головорізів, бездомних і грабіжників.

«Перед зйомками я не тільки дивився французький серіал, за форматом якого знято наш, але і літав у Париж, на студію, де знімається вже другий сезон, – розповів режисер Денис Тарасов. – Дивився, як все відбувається, спілкувався з французькими режисерами, продюсерами, акторами. Ми максимально намагаємося дотримуватися формату: технологія зйомки, типаж акторів, декорації».

«Ми впевнені, що молода талановита команда творців серіалу, яскраві професійні актори і цікавий формат дозволять нам зняти дуже якісний продукт. На українському ринку зараз не вистачає хороших легких історій, і ми сподіваємося, що глядачі каналу ICTV будуть раді такому оновленню в нашій серіальній лінійці», – повідомила керівник відділу розробки контенту Анастасія Штейнгауз.

Як повідомили «Детектору медіа» в прес-службі каналу, назва нового серіалу знаходиться «поки що в розробці».

«Детектор медіа», 14 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.