f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Канал «Україна» анонсував прем’єру серіалу «Друге життя Єви»

15.08.2017

21 серпня 2017 року на телеканалі «Україна» відбудеться прем'єра 8-серійної мелодраматичної картини «Друге життя Єви» виробництва «Української продакшн студії», інформує «Детектор медіа».

Головна героїня фільму – молодий філолог Єва, яка приїжджає з провінції до Києва, щоб показати свою дисертацію видатному професору філології, та потрапляє в серйозну авантюру. Як виявилося, вона як дві краплі води схожа на дружину відомого бізнесмена Влада Бельського, Лану.

За словами виконавця ролі Влада, актора Артема Позняка, свого персонажа він асоціює з Попелюшкою.

«Ця робота привабила мене тим, що я вперше побачив схожість чоловічої ролі з персонажем Попелюшки. Влад дуже добрий і позитивний чоловік, навколо якого панує несправедливість. Це збірний персонаж, якому притаманні і брутальна мужність, і ліричність, і певна безпорадність, – характеризує свого героя Артем Позняк. – У моїй кар'єрі це перша роль, коли фактично весь фільм мій персонаж прикутий до лікарняного ліжка. Це цікаво, адже як актор ти обмежений певними прийомами і пристосуваннями, тому на зйомках фантазії доводилося працювати в два рази сильніше».

Крім Артема Позняка, в картині також знялися Анастасія Євграфова, Дарина Лобода, Андрій Барило, Ольга Матешко, Тетяна Самаріна, Валерія Ходос, Катерина Вишнева та інші актори.

Продюсери картини – Наталя Стрибук та Ірина Заря.

«"Друге життя Єви" – чарівна історія, написана українською сценаристкою Аллою Сніцар, залишає дуже приємний і позитивний післясмак, – проментувала головний продюсер департаменту кіно-серіального виробництва телеканалу «Україна» пані Стрибук. – У мелодрамах ми звикли до того, що героїня повинна страждати аж до кінця історії, як правило, життя не щадить її, але у «Другому житті Єви» не чекайте звичних «зрадив-покинув-з роботи звільнили-з квартири вигнали». Єва – розумна, сучасна, красива й освічена дівчина, яка потрапляє в дивну пригоду, розкриває сімейну таємницю і, звичайно, закохується на все життя».

Режисер картини – Олександр Ітигілов. Оператор – Андрій Поливаний-Бухтіяров.

Виробництвом фільму займалася «Українська продакшн студія» на замовлення каналу «Україна». Зйомки проходили в Києві та Київській області.

«Детектор медіа», 14 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.