f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Урок магії» Лілії Солдатенко виходить в український прокат 19 жовтня

16.08.2017

Вітчизняний фільм для дітей режисерки Лілії Солдатенко «Урок магії» стартує в українському кінопрокаті 19 жовтня 2017 року.

Про таке повідомила дистрибуційна компанія Yeah! Distribution, котра займається прокатом стрічки.

«До чотирьох друзів-підлітків по допомогу звертається маленький друг з притулку. Його налякала відьма. Аби заспокоїти дітей, друзі обіцяють провести для них урок магії. Потрапивши в інший світ, Ладі, Алісі, Михайлу та Славку доведеться протистояти не тільки відьмі Герлінді, а й агресивним Гоблінам», – йдеться в синопсисі стрічки.

Тривалість «Уроку магії» – 90 хвилин.

Автор сценарію та режисер-постановник Лілія Солдатенко. Продюсер Олександр Лейдікер. Оператор-постановник Руслан Вітухін. Композитор Андрій Шашкун. Художник-постановник Катерина Морозевич. Художники з костюмів: Володимир Уманенко, Руслан Хвастов. Художник з гриму Олена Хрістофорова. Звукорежисер Юхим Турецький. Режисер монтажу Ірина Блогерман.

У ролях: Марія Камінська, Віолета Мітєва, Ілля Чопоров, Герман Барер, Олена Ященко, Олександр Ільвахін.

Виробництвом стрічки опікувалася кінокомпанія Carrot Cake Studio (Одеса), яку свого часу заснувала Лілія Солдатенко. Фільм знімали протягом року в Одесі, а також у Білгородській фортеці та на Прикарпатті.

Це другий повнометражний фільм для дітей режисерки Лілії Солдатенко, перший – «Чарівні історії. Еліксир доброти» було вироблено 2013 року Carrot Cake Studio та випущено у вітчизняний кінопрокат у січні 2015 року.

Дистрибуційна компанія Yeah! Distribution розпочала роботу цього року. Її засновниця – Варвара Перегінчук. До пакету найближчих релізів компанії увійшли такі стрічки: «Учень» Кирила Серебреннікова, «Прихована пристрасть» Теренса Девіса та «Порту» Габе Клінгера.

Олеся Анастасьєва

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.