f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media розпочала зйомки чотирисерійної мелодрами «Якою вона була»

20.08.2017

На кіностудії Star Media розпочалися зйомки чотирисерійної мелодрами «Якою вона була», інформує «Детектор медіа».

«Він – успішний хірург, відданий роботі. Ступінь трудоголізму настільки зашкалює, що його шеф в наказовому порядку відправляє Олексія відпочити. Не у відпустку, а хоча б у відгул. У кінотеатрі молодик знайомиться з Алею і запрошує її на побачення. Аля приїжджає на побачення на... інвалідному візку. Зустріч головних героїв була випадковою, але доля їх звела не просто так», – йдеться в синопсисі стрічки.

«Ми довго думали, про що ця історія, – розповідає режисер фільму Анатолій Григор'єв. – Версій було багато – зрозуміло, про любов, про помсту... Але це те, що на поверхні. Наш фільм про спокуту. Всі герої, тією чи іншою мірою, відчувають провину».

«Олексій – досвідчений, відповідальний, дуже зациклений на роботі, – розповідає виконавець головної ролі Олександр Попов. – Пройшов серйозну школу хірургії». За словами актора, плануються зйомки декількох операцій, і він дуже сподівається, що для консультації залучатиметься справжній хірург.

Головну героїню Алю грає Клавдія Дрозд.

«Спочатку вона хотіла його лише покарати за те, що він з нею зробив, – каже актриса. – Але Олексій дуже чесно поводиться щодо Алі, і це її підкуповує».

Окрім закрученого сюжету, творці фільму приготували для глядачів ще безліч сюрпризів.

Прем'єра мелодрами «Якою вона була» відбудеться восени 2017 року на телеканалі «Україна».

«Детектор медіа», 18 серпня 2017 року