f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media розпочала зйомки чотирисерійної мелодрами «Якою вона була»

20.08.2017

На кіностудії Star Media розпочалися зйомки чотирисерійної мелодрами «Якою вона була», інформує «Детектор медіа».

«Він – успішний хірург, відданий роботі. Ступінь трудоголізму настільки зашкалює, що його шеф в наказовому порядку відправляє Олексія відпочити. Не у відпустку, а хоча б у відгул. У кінотеатрі молодик знайомиться з Алею і запрошує її на побачення. Аля приїжджає на побачення на... інвалідному візку. Зустріч головних героїв була випадковою, але доля їх звела не просто так», – йдеться в синопсисі стрічки.

«Ми довго думали, про що ця історія, – розповідає режисер фільму Анатолій Григор'єв. – Версій було багато – зрозуміло, про любов, про помсту... Але це те, що на поверхні. Наш фільм про спокуту. Всі герої, тією чи іншою мірою, відчувають провину».

«Олексій – досвідчений, відповідальний, дуже зациклений на роботі, – розповідає виконавець головної ролі Олександр Попов. – Пройшов серйозну школу хірургії». За словами актора, плануються зйомки декількох операцій, і він дуже сподівається, що для консультації залучатиметься справжній хірург.

Головну героїню Алю грає Клавдія Дрозд.

«Спочатку вона хотіла його лише покарати за те, що він з нею зробив, – каже актриса. – Але Олексій дуже чесно поводиться щодо Алі, і це її підкуповує».

Окрім закрученого сюжету, творці фільму приготували для глядачів ще безліч сюрпризів.

Прем'єра мелодрами «Якою вона була» відбудеться восени 2017 року на телеканалі «Україна».

«Детектор медіа», 18 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.