f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Реальна містика» на каналі «Україна» виходитиме українською

20.08.2017

У п'ятому сезоні скріптед-реаліті «Реальна містика» ведучі та експерти проекту розмовлятимуть українською мовою, інформує «Детектор медіа».

«У нових серіях ми розмовляємо рідною мовою. Перш за все, це стосується ведучих та експертів. Епізодичні персонажі будуть говорити розмовною мовою, яка зрозуміла нашому глядачеві. Оскільки в кожному регіоні України говір звучить по-різному, ми вирішили зробити нашу серіальну мову наближеною до народу: в «Реальній містиці» буде мова, якою розмовляють наші глядачі. Ми хочемо бути для них зрозумілими та близькими», – розповіла продюсер проекту Анна Попова.

За її словами, сценарій п'ятого сезону «Реальної містики» від початку створювали українською мовою, залучаючи до роботи професійних літредакторів.

Ведучий проекту Андрій Дебрін зазначив, що колеги з майданчику задоволені такими змінами: «Наша команда рада поверненню до української мови. Але найголовніше, що проект залишається високопрофесійним і цікавим глядачеві. А свою рідну мову треба просто знати».

«Детектор медіа», 18 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.