f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У Куликові встановлять погруддя Богдана Ступки

22.08.2017

27 серпня 2017 року у смт. Куликів на Львівщині відзначатимуть 76-у річницю від дня народження актора, героя України Богдана Ступки, який тут народився.

Святкування почнуть веломандрівкою зі Львова до Куликова. Учасники велопрогулянки виїжджатимуть зі Львова о 12:00 від Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

У Народному домі смт. Куликів проведуть мистецький вечір-спогад «Зоряний політ Богдана Ступки».

«Куликів на день перетвориться у справжнє театральне містечко. На заходи ми запросили як професійних акторів, так і аматорські колективи», – зазначила т. в. о. директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації Мирослава Туркало.

Окрім того, у межах святкування річниці відкриють погруддя Богдана Ступки.

Також усі охочі зможуть ознайомитись із виставками кімнати-світлиці «Мистецький Куликів».

Богдан Ступка народився 27 серпня 1941 року в смт Куликів. Помер видатний актор, лауреат Шевченківської премії, герой України Богдан Ступка 22 липня 2012 року. Він похований на центральній алеї Байкового кладовища.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.