f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Канал «Україна» повідомляє про старт нового сезону «Жіночого лікаря»

22.08.2017

4 вересня 2017 року, о 18:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра третього сезону мелодраматичного серіалу «Жіночий лікар» виробництва компанії Film.ua, інформує «Детектор медіа».

Зйомки третього сезону серіалу почалися взимку 2016 і тривали до червня 2017 року. Виробництвом картини займалася кінокомпанія Film.ua. Всі сцени серіалу знімалися в Києві.

Для зйомок третього сезону на кіностудії Film.ua спорудили клініку з більш ніж 70 різними локаціями. У знімальному павільйоні розташувалися сучасні операційні, лабораторії, оглядові, палати, кабінети і квартири серіальних героїв.

До команди режисерів-постановників Антона Гойди і Олександра Пархоменко, які працювали над першими двома сезонами, приєдналися Олександр Онуфрієв і Андрій Колеcнік.

У нових 40 епізодах на екрани повернеться доктор Роман Широков. «Моє повернення – це спроба виправити деякі помилки, які мій герой зробив в першому сезоні, – прокоментував виконавець ролі Романа Широкова актор Ілля Носков. – Безумовно, в житті Широкова з'являться нові обставини, але він залишиться таким же упертим і цілеспрямованим, людиною з величезним бажанням допомогти і творити чудеса».

Дія серіалу розгортається в інноваційній клініці, яку заснував колишній тесть доктора Широкова, професор Юрій Клімов.

«Моєму герою притаманні всі ті якості, які є у кожної живої людини – він теж складається з пороків і добрих справ. Клімов вміє згладжувати всі гострі кути між працівниками клініки, створювати доброзичливу атмосферу, спрямовану на допомогу пацієнтам, – характеризує свого героя актор Валерій Зайцев. – Однак головною для нього є турбота про дочку. І ось тут в ньому проявляються почуття «порочності»: він буквально підпорядковує собі Широкова, який йде до відкриття вірусу, здатного врятувати Ніну і дати їй можливість відчути себе повноцінною жінкою».

«Детектор медіа», 21 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.