f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

ICTV веде переговори про придбання телевізійних прав на фільм «Червоний»

22.08.2017

Телеканал ICTV веде переговори щодо купівлі телевізійних прав на художній фільм режисера Зази Буадзе «Червоний» за однойменним романом Андрія Кокотюхи, який виходить у прокат 24 серпня 2017 року, інформує «Детектор медіа».

Чи це буде звичайна кіноверсія фільму, чи міні-серіал – наразі невідомо, оскільки триває переговорний процес.

Щодо партнерства телеканалу ICTV у прокаті фільму «Червоний», то воно полягає в медійній підтримці прокату в ефірі ICTV, уточнили в прес-службі.

Нагадаємо, «Червоний» – повнометражний ігровий фільм режисера Зази Буадзе за сценарієм Андрія Кокотюхи, який є автором однойменного істричного роману.

Фільм зняли продюсерський центр «ІнсайтМедіа» та Одеська кіностудія у співпраці з литовською компанією Artbox за фінансової підтримки Державного агентства України з питань кіно. Бюджет стрічки становив 20 млн. грн., з яких половину надало Держкіно. Зйомки проходили навесні та влітку 2016 року в Кривому Розі на одній із закинутих шахт.

Червоний – прізвище головного героя роману і кінострічки, воїна Української повстанської армії Данила, який проходить усі випробування сталінських концтаборів, вступає в конфронтацію із табірним криміналітетом, піднімає повстання і намагається вирватися на волю. Головну роль грає Микола Береза.

Над стрічкою працювали оператор-постановник Олександр Земляний, художник-постановник Юрій Ларіонов, продюсери Володимир Філіпов, Андрій Суярко та Алла Овсянникова, автор музики, італійський композитор Франко Еко.

Наразі в усіх великих містах проходять допрем’єрні покази. А 24 серпня 2017 року «Червоний» виходить у прокат, який охопить 70% кінотеатрів країни.

Мар’яна Закусило, «Детектор медіа», 22 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.