f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Інтер» покаже міні-серіал «Домогосподар» виробництва Star Media

22.08.2017

25 серпня 2017 року, о 20:40 на телеканалі «Інтер» відбудеться прем’єра 4-серійної ліричної комедії «Домогосподар» виробництва кінокомпанії Star Media, інформує «Детектор медіа».

Головні ролі у міні-серіалі виконали Денис Матросов, Анна Миклош та Олена Захарова. Також у серіалі знялися: Людмила Нільська, Володимир Колганов, Олег Загородний, Юрій Смирнов та Юрій Чорнов.

«"Домогосподар" – історія про сім'ю і про любов, –  розповів режисер-постановник фільму Валерій Дев’ятілов. – І про те, що багато жінок вимушено стають занадто емансипованими: йдуть в бізнес, звалюють на себе чоловічі обов'язки, беруть на себе відповідальність за сім'ю і все менше і менше залишаються жінками. Історія мила, з гумором, несерйозна, на перший погляд, але дуже повчальна. «Ось, дивіться, як не повинно бути», –  хочемо сказати ми глядачеві».

Головну роль «домогосподара» Вільяма виконав Денис Матросов.

«Якщо чоловік займається вихованням своїх дітей і приділяє їм більше часу, ніж роботі, – це хіба погано? – прокоментував актор. – Вільям – майже я. Я теж готую і перу для сина Вані. Звичайно, герой перебільшений. Наприклад, я стежу за собою, не дозволяю собі абияк одягатися: професія зобов'язує. А мій персонаж запустив себе, але в цьому є і вина дружини Ірини, адже вона перестала звертати на нього увагу, перестала піклуватися про нього. Їй виявилося простіше захопитися франтом Артуром. Але мій Вільям готовий на все заради своїх дітей, сім'ї. Зустріч з Жанною виявилася порятунком. Вона допомогла моєму героєві перетворитися і подивитися на себе іншими очима».

Роль Жанни виконала акторка Анна Миклош.

«Моя героїня – жінка, захоплена роботою, кар'єристка, і таких зараз, як мені здається, дуже багато, – прокоментувала пані Миклош. – Так я і сама з їх числа. Робота заповнює собою все, однак Ірина не відірвана від життя: вона має сім'ю, дітей. У неї все в порядку! Але при фанатичному захопленні роботою часто не помічаєш важливих душевних моментів. Здається, що вона вже не любить свого чоловіка, але ж над відносинами теж треба працювати, чути один одного».

Нагадаємо, зйомки «Домогосподара» розпочалися восени 2016 року.

«Детектор медіа», 22 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.