f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Компанія «Мейнстрім Пікчерз» представила Держкіно фільм Семена Мозгового «Свято Хризантем»

22.08.2017

Компанія «Мейнстрім Пікчерз» представила Державному агентству України з питань кіно стрічку Семена Мозгового «Свято Хризантем», виробництво якої було завершено, інформує пресова служба агентства.

Кінопроект короткометражного художнього фільму Свято Хризантем став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 995,4 тис. грн.

Загальна вартість виробництва фільму становить 1258,8 тис. грн.

Для режисера Семена Мозгового цей фільм став дебютним. Стрічка розповідає про молоду дівчину-лікаря, яка лікує стару жінку, загадково вцілілу після ядерного вибуху в день Свята Хризантем. Якась невідома магічна сила не дала радіоактивній хвилі нашкодити жінці, проте зовсім стерла її особистість. Дівчина по частинках відновлює пам’ять жінки, та в процесі лікування стає зрозуміло, що тягар спогадів може стати для старої Цілительниці непідйомним…

Режисером і автором сценарію фільму є Семен Мозговий. Продюсери – Тарас Босак, Артем Колюбаєв та Олександр Чепіга, копродюсер – Максим Лещанка. Оператор-постановник – Денис Мельник, художник-постановник – Дмиторо Костюминський, художник з костюмів – Ярослава-Марія Хоменко, звукорежисер – Михайло Закутський, композитори: Ганс ван Коолвіжк, Роман Григорів та Ілля Розумейко.

В ролях: Анастасія Шевченко, Людмила Мозгова, Дмитро Ярошенко, Роман Ясиновський, Андрій Палатний, Ірина Полонська, Наталія Полонська та Микита Скоморохов.

Зйомки фільму проходили у Києві, Харкові та Вишгороді.

Українські глядачі зможуть побачити стрічку в 2018 році.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.