f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«1+1» продав серіал «Центральна лікарня» до Росії

26.08.2017

Телеканал «1+1» продав телевізійний серіал власного виробництва «Центральна лікарня» до Росії, повідомляє видання «Медіаняня».

Показ телесеріалу в Росії здійснює місцевий телеканал «Ю» від 14 серпня 2017 року.

«Центральна лікарня» – український російськомовний телевізійний серіал «про людські стосунки в обрамленні медичної проблематики».

«У центральну лікарню провінційного міста, де одним із провідних лікарів-хірургів працює молода, красива та вольова жінка Маргарита Сергіївна (Ольга Гришина), приїздить талановитий лікар-хірург Рустам (Ахтем Сеітаблаєв ). Маргариту і Рустама пов’язує давній роман ще зі студентських часів. Почуття між давніми закоханими спалахують з новою силою, і Маргарита Сергіївна опиняється перед непростим вибором – пробачити чи ні кохання свого життя. Змагається з Рустамом та бореться за прихильність Маргарити провідний хірург лікарні та улюбленець жінок Максим, роль якого виконав Марк Дробот», – анонсував серіал телеканал «1+1».

Видання «Медіаняня» окремо зазначає, що телеканал «1+1» інформацію про продаж власного серіалу до Росії публічно не поширював.

За інформацією видання «Медіаняня»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.