f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

4 вересня – прес-конференція щодо роботи українського стенду в рамках МКФ у Торонто

31.08.2017

4 вересня 2017 року, о 10:00 в Українському кризовому медіа центрі відбудеться прес-конференція, присвячена оголошенню програми роботи першого національного українського стенду на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто (6–17 вересня 2017 року).

У рамках роботи стенду, буде розпочато міжнародну промо-кампанію українського кандидата на премію «Оскар» в категорії «Найкращий фільм іноземною мовою» – фільму Валентина Васяновича «Рівень чорного»: показ стрічки запланований в індустріальній секції Міжнародного кінофестивалю в Торонто, який вважається стартовим майданчиком «Оскарівського сезону». Також, однією з головних подій в рамках роботи стенду стане презентація Discover Ukraine про можливості та переваги кіновиробництва в Україні та систему рібейтів для іноземних продюсерів.

На прес-конференції буде оголошено детальну програму промоції української кіногалузі на стенді у Торонто, а також програму Днів українського кіно в Торонто, які відбудуться 8, 9 і 10 вересня 2017 року.

Спікери прес-конференції:

  • Пилип Іллєнко, голова Державного агентства України з питань кіно,
  • Анатолій Соловей, начальник управління публічної дипломатії МЗС України,
  • Вікторія Ярмощук, виконавчий директор Української Кіноасоціації та директорка Media Resourses Management
  • Валентин Васянович, режисер фільму «Рівень чорного», висунутого Україною на номінацію премії «Оскар» у категорії «Найкращий фільм іноземною мовою».

Український стенд на 42-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто буде представлено в рамках TIFF Industry Сentre з 7 по 17 вересня 2017.

Стенд, який вже традиційно працюватиме під закликом Ukraine is Your Destination, організовано Державним агентством України з питань кіно спільно з Посольством України в Канаді, за підтримки Українського Національного Об'єднання в Торонто та представників української кіноіндустрії.

Для того, щоб зареєструватись на прес-конференцію, будь-ласка заповніть форму за посиланням>>>.

Додаткова інформація та матеріали: Олександра Кравченко, oleksandra.kravchenko.pr@gmail.com.

Адреса Українського кризового медіа центру: вул. Хрещатик, 2.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.