f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Завершились зйомки містичного трилеру «Морена»

01.09.2017

Завершився знімальний період містичного трилеру Сергія Альошечкіна «Морена», виробництво якого тривало майже два місяці.

Продюсер фільму – Геннадій Богук. Виробництво – Ganzafilm Production.

«Морена» – це містична історія кохання на тлі Карпат, у якій герої боротимуться з потойбічною силою.

Найскладнішим під час роботи над «Мореною» була велика кількість трюків, адже у фільмі герої наділені магічною силою.

«Зйомки тривали майже два місяці. Здебільшого ми знімали у Карпатах, тому часом нам дошкуляла мінлива погода, через що доводилось працювати понаднормово. Основні локації зйомок були у Івано-Фраківській та Чернівецькій області: Микуличині, Вижниці, Іспасі. Фінальний етап припав на кінець серпня і проходив у Київській області, а також у павільйоні у Києві, де побудували одну із основних декорацій фільму – горище», – поділився продюсер фільму Геннадій Богук.

Усі виконавці головних ролей – Ірина Громадська, Таїсія Щурук та Ілля Валянський – дебютанти на великому екрані. Частину трюків актори виконували самі, зокрема, однією із непростих сцен було падіння з підвісного мосту посеред ночі у холодну річку.

«Сцену зняли з одного дубля. Найважче було налаштуватись на неї психологічно, проте, коли настала мить стрибка із мосту, я вже позбулась страху», – розповідає виконавиця ролі відьми Морени Ірина Громадська. Окрім виконання трюкових сцен, Ірині доводилось часом і по 20 годин поспіль перебувати у силіконовому гримі, який із розвитком сюжету ставав складнішим.

Таїсії Щурук довелось навчитися битися, стріляти та літати, а Ілля Валянський змушений був виживати в екстремальних умовах: протистояти вогню, воді та навіть нечистій силі.

«Морена» є одним з переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно.

На екрани стрічка має вийти у першому півріччі 2018 року.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.