f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«1+1 продакшн» головним ринком за межами України вважає Польщу

03.09.2017

Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко заявив, що продакшн його медіагрупи фокусується на співпраці та продажах на ринку сусідньої Польщі, незважаючи на складнощі роботи для іншомовної аудиторії, інформує «Детектор медіа».

Про це він сказав під час онлайн-конференції в газеті «Комсомольская правда в Украине».

«Для нас головним ринком на сьогоднішній момент і фокусом є польський ринок, де успішно продається ціла низка наших розважальних форматів. Ми ведемо переговори щодо копродукції із виробництва серіалів з поляками. Це дуже непросто, це набагато складніше, ніж продавати вироблений в Україні за умовні 100 рублів серіали, які працюють одразу на дві території, які ти продаєш в Росію за 200 рублів, а в Україну – ще за 50, і в принципі одразу опиняєшся в дамках. Це зовсім інший ринок, іншомовний, який вимагає скрупульозної детальної праці, звикання польської аудиторії до того, що виробляється тут. Знову ж таки, ми для поляків продаємо те, що виробляємо в Україні», – розповів Олександр Ткаченко.

За його словами, зараз мова йде про два спільних польсько-українських проекти, один з яких – серіальний.

При цьому Олександр Ткаченко підкреслив, що його медіагрупа не відмовляється від продажу продукту власного виробництва російським телеканалам.

Нагадаємо, що до Росії було продано російськомовний телевізійний серіал «Центральна лікарня», вироблений «1+1 продакшн».

«Детектор медіа», 29 серпня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.