f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Міносвіти рекомендує використовувати анімаційні фільми у навчальному процесі

03.09.2017

Міністерство освіти і науки України рекомендувало використовувати анімаційні фільми для організації бесід та дискусій на інтегрованих уроках у початковій школі.

Про таке йдеться у Методичних рекомендаціях з викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році, підготовлених спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.

У методичних рекомендаціях вказано, що це можуть бути анімаційні фільми виробництва телеканалу «ПлюсПлюс».

Вперше у школах анімаційні фільми телеканалу «ПлюсПлюс» з’явилися у 2015 році. Тоді Міністерство освіти і науки України запропонувало використати анімаційні фільми про знакові досягнення українців «Це наше і це твоє», створені телеканалом, в рамках Першого уроку для школярів початкових класів на тему «Чим може пишатись українець?»

У 2016 році школярі також розпочинали навчальний рік з анімаційними фільмами, виробленими телеканалом – за історіями самих учнів. Так само було і у 2017 році.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.