f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Docudays UA про актуальні можливості для документалістів

06.09.2017

Docudays UA про актуальні міжнародні гранти для режисерів(ок) на розвиток та виробництво документальних проектів.

DocLab Academy
Дедлайн – 4 вересня

Це п’ятиденна крос-медійна програма під час фестивалю IDFA, присвячена інтерактивному документальному кіно, проектам віртуальної реальності, медіа-артові, авторським експериментам. Про умови й формати детальніше за посиланням>>>.

Школа документального кіно «Скарб Солідарності»
Дедлайн – 15 вересня

Цикл тренінгів та семінарів про польський документ та феномен суспільного руху «Солідарність», який для молоді організовують Центр думки Івана Павла ІІ (Варшава) та Український католицький університет (Львів). Умови участі в цих практичних та теоретичних заняттях за посиланням>>>.

Envision Sound
Дедлайн – 28 вересня

Британська Рада в партнерстві з Національним центром Олександра Довженка запускають першу в Україні програму професійного розвитку кінокомпозиторів. Серед кураторів – відомі кінокомпозитори Майкл Прайс (Велика Британія) та Алла Загайкевич (Україна). Участь у програмі – безкоштовна. Прийматимуться заявки від кінокомпозиторів на початковому чи середньому етапі кар’єри, які вже реалізували щонайменше дві роботи для будь-якого жанру кіно/відео. Більше деталей тут>>>.

Gaude Polonia
Дедлайн – 15 жовтня

Відкрито прийом заявок на програму «Gaude Polonia», призначену для молодих митців із країн Центрально-Східної Європи. Стипендію можливо отримати як на навчання, так і на реалізацію власного проекту. Від кандидатів вимагають володіння польською мовою щонайменше на початковому рівні. Вичерпніше тут>>>.

The Manuel Rivera-Ortiz Foundation for Documentary Photography & Film
Дедлайн – 30 жовтня

Можливість для незалежних режисерів(ок) та фотографів(ок) отримати грант розміром у $5000 на короткометражний проект від 10 до 30 хвилин. Перевага надається історіям, які торкаються гострої соціальної та екологічної проблематики. Детально тут>>>.

Чільне фото: воркшоп конкурсу WARSCAPE під час Docudays UA–2017

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.