f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media знімає для «України» мелодраму про події 1990-х років

08.09.2017

Кінокомпанія Star Media розпочала зйомки 16-серійної мелодрами «Подорож до центру душі», події якої відбуваються у 1990-ті роки, інформує «Детектор медіа».

Прем’єра телевізійного серіалу відбудеться на телеканалі «Україна».

Головні героїні мелодрами – дві подруги, долі яких тісно переплітаються на тлі історичних подій в країні – розпаду Радянського Союзу. Історія починається в 1993 році та розгортається протягом чотирьох років.

За повідомленням прес-служби компанії Star Media, всього на проект заплановано 80 знімальних змін. Основні локації розташовуються в Києві, Білій Церкві та Чернівцях. Спеціально для зйомок кіношники спорудили болото і побудували ринок. Багато буде і цікавих трюків.

«Кіно про 90-ті – це не тільки історії про бандитів, для багатьох – це ще й спогади студентської юності. Дорослій аудиторії наш серіал буде цікавий через ностальгію по свою молодість. А ось представники більш юного покоління зможуть побачити, якими батьки були в їхньому віці. Упевнений, проект вийде якісним і цікавим», – прокоментував новий проект генеральний продюсер Star Media Влад Ряшин.

«Мені здається, що найцікавішим моментом для наших глядачів буде те, як дві абсолютно різні героїні проходять шлях від дівчаток-підлітків до цілком сформованих особистостей, пройшовши через необхідність морального вибору і в любові, і в дружбі. Ну а епоха, яку ми вибрали для цієї історії, непрості 90-ті, диктує додаткові обставини, які загострюють всі події, що відбуваються з нашими Ритою і Вірою», – розказала головний продюсер кіносеріального виробництва телеканалу «Україна» Наталя Стрибук.

Виробництвом мелодрами займається кінокомпанія Star Media. Продюсери –  Влад Ряшин та Олексій Терент’єв. Режисер-постановник – Дмитро Матов.

У ролях: Андрій Аверков, Марія Баєва, Анастасія Іванова, Катерина Семенова, Олександр Робак, Ігор Скрипко, Артем Позняк, Костянтин Корецький, Даниїл Мирешкін, Ольга Радчук та інші.

«Детектор медіа», 5 вересня 2017 року