f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Фільм «Слуга народу 2» взяв участь у 41-му МКФ у Монреалі

09.09.2017

Повнометражний фільм Олексія Кирющенка «Слуга народу 2» взяв участь у 41-му МКФ «Фестиваль фільмів світу» у Монреалі, що тривав із 24 серпня по 4 вересня 2017 року.

За словами художнього керівника студії «Квартал 95» Володимира Зеленського, участь у цьому фестивалі для команди стала приємною несподіванкою і дуже великим досягненням.

Стрічку було відібрано для участі в секції «Фокус на світове кіно».

Повнометражна політична комедія «Слуга народу 2» – один із найуспішніших проектів студії «Квартал 95». Фільм став одним з лідерів прокату в Україні серед фільмів локального виробництва у 2016 році, посівши друге місце після романтичної комедії «8 кращих побачень», також знятої студією «Квартал 95».

Всеукраїнська телевізійна прем'єра політичної комедії «Слуга народу 2» відбулася на каналі «1+1» 24 серпня 2017 року, на День Незалежності України.

За інформацією студії «Квартал 95»

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.