f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Нове «Вікно життя» «відкриється» на каналі «Україна» 18 вересня

14.09.2017

18 вересня 2017 року, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем’єра 24-серійної мелодрами «Вікно життя–2», інформує «Детектор медіа».

Картину на замовлення телеканалу «Україна» зняла кінокомпанія FILM.UA.

Сценарій серіалу засновано на реальних подіях. Зйомки проходили в Києві у діючих лікарнях.

Кожен епізод – це історія про порятунок малюка, підкинутого в так зване «Вікно життя» – спеціально обладнаний бокс у перинатальному центрі для тих, хто анонімно хоче відмовитись від дитини.

«Я сприймаю цю роль, як справжній подарунок, вона рухає мене у кращий бік. І, до речі, моя позиція щодо «бейбі-боксів», куди потрапляють діти, від яких відмовилися батьки, збігається з позицією моєї героїні – я всіляко виступаю, щоб вони були, – розповіла виконавиця головної ролі, лікаря Віри Василівни Соколової, Катерина Решетнікова. – Після першого сезону мені телефонували люди, далекі від акторської професії, і дякували за те, що ми робимо це все, що ми проблему покинутих немовлят піднімаємо, програємо, обговорюємо. Ця тема зачіпає людей».

За словами одного з режисерів проекту Аліни Бухтіярової, серіал може допомогти сім’ям, які не можуть мати власну дитину, зрозуміти, що вихід є.

«Серіал – ще один привід замислитись тим, хто не може мати дітей, що життя триває. Врешті-решт, можна всиновити дитину, змінити свою та чиюсь долю. Так чи інакше, але є вихід. Є діти, що залишились без батьків, є дорослі, які дітей не можуть мати. Існує шанс, що вони знайдуть одне одного. І, звичайно, ідея «бейбі-боксу» має бути присутньою у сучасному світі», – розповіла режисерка.

Варто зазначити, що у другому сезоні серіалу «Вікно життя» в об’єктиві камери побувало аж 57 немовлят.

У ролях: Катерина Решетнікова, Костянтин Самоуков, Олександр Мохов, Софія Письман, Ольга Морозова, Інна Мірошниченко, Олександр Піскунов, Анастасія Буніна, Артем Вільбик та інші.

Режисери: Анатолій Григор’єв, Аліна Бухтіярова, Оксана Тараненко.

Автори сценарію: Ольга Яценко, Олена Терешкова, Ярослава Сегал, Олена Ліпкан, Юрій Голіченко, Наталя Яес, Олег Приходько.

«Детектор медіа», 11 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.