f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

14 вересня – прем’єра документального фільму В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе»

14.09.2017

14 вересня 2017 року, о 21:00 у кінотеатрі українського фільму «Ліра» відбудеться прем’єра документального фільму В’ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» та зустріч із творчою групою стрічки.

«Серце мами Гонгадзе» – це унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе, мами журналіста, Героя України Георгія Гонгадзе.

Над портретом Лесі Гонгадзе творча група стрічки працювала близько трьох років. У двох частинах фільму (перша – про героїню, друга – про її дітей) оповідають сама пані Леся, її родина, подруги та колеги в Україні та Грузії, бабуся Георгія Гонгадзе та відомі люди – Любомир Гузар, Маріам Лордкіпіані, Вахтанг Кіпіані, Андрій Федур і Леся Крип’якевич. Доля матері розкривається на фоні історичних подій в Україні та Грузії.

У стрічці Леся Гонгадзе відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст його мами, побачать його бабцю, родину, дорогі його серцю місця.

Фільм «Серце мами Гонгадзе» створений за сприяння Грузинського національного кіноцентру, знятий в Україні, Грузії, Естонії та Франції та підсилений оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями, зокрема Святослава Вакарчука та Володимира Самайди.

За офіційною інформацією