f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Розпочато зйомки комедійного горрора «Мій хлопець – зомбі» Артема Хакала

14.09.2017

Кінокомпанія Kristi Films розпочала зйомки комедійного горрора «Мій хлопець – зомбі» Артема Хакала.

Про початок зйомок повідомив продюсер стрічки Юрій Мінзянов.

«Петро Олексійович, вибачте, але це фільм жахів, жанр горрору, який ви піддали обструкції в своїй недавній промові. Я розумію, що ви мали на увазі зовсім інші жахи... Проте ми почали зйомки захоплюючого комедійного горрора "Мій хлопець – зомбі". Буде весело і страшно», – цитує допис Юрія Мінзянова у Фейсбуці видання «Детектор медіа», нагадуючи, що 7 вересня 2017 року Президент України Петро Порошенко публічно зазначив, що в питанні державної підтримки кінематографа необхідно надавати перевагу кінострічкам патріотичного спрямування, а не фільмам жахів.

«У всьому світі ренесанс фільму жахів, подивіться хоча б нову екранізацію Стівена Кінга "Воно". У цьому році на Канському кінофестивалі, в різних програмах було близько 400 фільмів в жанрі горрор! Так що ми в тренді!», – стверджує натомість Юрій Мінзянов.

Режисером стрічки «Мій хлопець – зомбі» є Артем Хакало. Ролі виконують Ксенія Мішина, Олена Борозенець, Павло Лі, Михайло Федорченко.

За сюжетом героїні під час вечірки на Геллоуін намагаються подолати зомбі, що атакував їх однолітків, коли у справу втручається молодий поліцейський.

Власна інформація НСКУ

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.