f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

На «2+2» стартує серіал «Ментівські війни. Київ»

14.09.2017

26 вересня 2017 року на телеканалі «2+2» відбудеться прем’єра детективного серіалу «Ментівські війни. Київ», інформує «Детектор медіа».

Серіал вийде в ефірі о 20.30. Стрічка є адаптацією російського телесеріалу.

Головні ролі виконали: Роман Мацюта, Олексій Смолка, Людмила Барбір, Дар’я Трегубова, Сергій Дерев’янко та інші.

«Ментівські війни. Київ» – це детективна історія, головні події якої розгортаються у столиці до появи Національної поліції, під час хвилі резонансних злочинів.

За розслідування заплутаних справ береться кращий оперативник міста, нетиповий майор і улюбленець жінок Віктор Таран. Оголосивши війну кримінальному світу, він переходить дорогу керівництву, кримінальним авторитетам та заздрісним колегам. Виявляється, у його команді не всі розділяють принципи честі й справедливості. Щоб вивести зрадників на чисту воду, непохитний оперативник готовий на все, навіть віддати власне життя.

«У будь-якій системі є "незручні" люди, які пливуть проти течії. Вони не вміють чинити по-іншому, бо так влаштовані. І саме на таких лежить весь тягар системи, у нашому серіалі – правоохоронної. Ці люди виконують всю чорну роботу, намагаються боротися, протистояти. За що і розплачуються: їх або переломлюють, або викидають за борт», – розповів Роман Мацюта, виконавець головної ролі у серіалі «Ментівські війни. Київ»

Зйомки серіалу проходили в Києві за підтримки Національної академії внутрішніх справ України.

Виробництво: «1+1 Продакшн» на замовлення телеканалу «2+2». Хронометраж серії – 45 хвилин.

Режисери серіалу «Ментівські війни. Києв» – Сергій Уманець, Андрій Руденко та Сергій Толкушкін.

«Виходячи з того, що серіал "Ментівські війни" має статус культового, при підготовці сценарію нам було дуже важливо витримати баланс між тим, щоб зберегти драматургічну першооснову та, в той же час, адаптувати його під наші реалії. Це не була просто заміна Санкт-Петербургу на Київ, чи одного актора на іншого. Ні, ми брали до уваги той факт, що українці ментально дуже сильно відрізняються від росіян, як і наші правоохоронні органи структурно відрізняються від російських. Саме тому Євген Васильченко та Віталій Лілін, відомі автори які мають велику кількість робіт, під час роботи над сценарієм запрошували до співпраці фахівців правоохоронних органів – експертів криміналістів, співробітників ГУВС та інших фахівців, які допомогли розібратися в процесуальних і криміналістичних  нюансах нашої правоохоронної системи», – розповіла креативний продюсер серіалу Лариса Марцева.

«Детектор медіа», 12 вересня 2017 року