f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телеканал «Україна» покаже премʼєру чотирисерійного фільму «Обираючи долю»

14.09.2017

16 вересня 2017 року, о 16:45 канал «Україна» покаже прем'єру 4-серійного фільму «Обираючи долю» спільного виробництва телеканалу і компанії FILM.UA, повідомляє «Детектор медіа».

Головна героїня картини – жінка злегка за тридцять, звичне життя якої змінює раптова поява старого товариша.

За сюжетом картини сімейна пара Наталя і Віктор мріють про дитину, але за 10 років шлюбу вони так і не стали батьками. Несподівано в життя Наталі повертається шкільний друг Олександр, який колись був безнадійно в неї закоханий.

Вічні закиди свекрухи, звільнення з улюбленої роботи і зрада чоловіка доводять жінку до відчаю, але підтримка старого друга і випадкове знайомство з Миколою кардинально змінюють її життя. Здається, доля дарує Наталі другий шанс... Але хто насправді бажає їй добра, а хто зрадить в найвідповідальніший момент?

Ролі Наталі й Олександра виконали актори Марія Валешна і Кирило Жандаров, які в реальному житті є сімейною парою.

«Це вже наша п'ята чи шоста спільна робота. На майданчику я бачу в Маші талановиту актрису, «відключаю» все наше сьогодення, те, що ми – чоловік і дружина, і як з партнером мені з нею легко, – розповідає Кирило Жандаров. – Я б назвав цю історію: «Вона і троє її чоловіків». Це три абсолютно різні людини, три різних актора, але як не дивно, в житті ми давно дружимо».

У фільмі також знялися актори Віталій Салій, Сергій Колос, Ольга Атанасова, Ольга Морозова, Тетяна Шеліга, Олексій Череватенко, Олександр Ярема та Ірина Мельник.

Режисер картини – Анна Гресь.Продюсери – Віктор Мирський, Наталія Стрибук, Ірина Черняк, Олена Малкова, Олена Лісняк. Оператор-постановник – Максим Степанов. Автори сценарію – Марія Можар, Марина Славіна, Ігор Тургенєв.

Зйомки проходили в Києві навесні та влітку цього року.

«Детектор медіа», 12 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.