f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно заборонило телесеріал і два телефільми

15.09.2017

Державне агентство України з питань кіно заборонило телесеріал і два телевізійних фільми. Відповідну інформацію 15 вересня 2017 року поширила пресова служба агентства.

Було анульовано державні посвідчення на право розповсюдження і демонстрування та скасовано державну реєстрацію:

  • телевізійному серіалу «Серце не камінь» (реж. Д. Сорокін, Росія, 2012),
  • телефільму «І все-таки я кохаю» (реж. С. Гінзбург, Росія, 2007) і
  • телефільму «Тариф "Щаслива сім’я"» (реж. А. Чеботарьова, Росія, Україна, 2013).

Рішення було прийняте на підставі висновків Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно, статті 15-1 Закону України «Про кінематографію» і пункту 12 Положення про державне посвідчення на право розповсюдження і демонстрування фільмів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року №1315.

Згідно зі статтею 15-1 Закону України «Про кінематографію», в Україні забороняється розповсюдження і демонстрування фільмів, що містять популяризацію або пропаганду органів держави-агресора та їхніх окремих дій. Ця заборона поширюється на розповсюдження та демонстрування будь-яких фільмів незалежно від країни походження, вироблених після 1 серпня 1991 року.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.