f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно уклало угоду на виробництво фільму Олександра Жовни «Солодка ілюзія життя»

15.09.2017

29 серпня 2017 року Державне агентство України з питань кіно уклало угоду на виробництво фільму Олександра Жовни «Солодка ілюзія життя».

Контракт про надання фільму «Солодка ілюзія життя» державної фінансової підтримки розміром 3 млн. 704 тис. 526 грн. було укладено із компанією «Трумен Продакшн». Загальна вартість виробництва фільму становить 7 млн. 409 тис. 52 грн.

Проект психологічної драми «Солодка ілюзія життя» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору кінопроектів Держкіно.

Автором сценарію та режисером фільму є Олександр Жовна, продюсерами – Регіна Мар’яновська і Валерій Калмиков.

Сценарій картини написаний за однойменним романом Олександра Жовни, який у 2015 році отримав спеціальну відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» у номінації «Кіносценарії».

«Солодка ілюзія життя» – це історія двох закоханих пар. Однієї – не зовсім звичайної, другої – зовсім незвичайної. Цим людям некомфортно в сучасному, жорстокому й цинічному, світі. До того ж, двоє з чотирьох – це люди з синдромом Дауна, так звані «сонячні діти». Та чи достатньо сонячно їм у цьому світі?.. Аж раптом у них з’являється дивовижна можливість – проходячи крізь екран незвичайного кінотеатру, потрапляти у світ старого доброго чорно-білого кіно.

Зйомки стрічки розпочнуться у лютому 2018 року, завершення виробництва заплановане на серпень 2018-го.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.