f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Комедію «Dzidzio Контрабас» за перший вікенд подивилися понад сто тисяч глядачів

05.09.2017

Українську комедію Олега Борщевського «Dzidzio Контрабас» за перший вікенд кінопрокату з 31 серпня по 3 вересня 2017 року подивилися понад сто тисяч глядачів.

Збори стрічки склали близько 7 млн. 700 тис. грн., обігнавши за підсумками першого вікенду показники перших вікендів таких фільми як «Оселя зла. Фінальна битва» (7 млн. 178 тис. 243 грн.), «Джон Уік 2» (6 млн. 327 тис. 860 грн.), «Дзвінки» (5 млн. 659 тис. 872 грн.), «Життя» (4 млн. 856 тис. 840 грн.), «Красиво піти» (4 млн. 562 тис. 352 грн.), «Ла-Ла Ленд» (3 млн. 86 тис. 193 грн.), «Махач вчителів» (3 млн. 278 тис. 526 грн.), «Закон ночі» (2 млн. 238 тис. 159 грн.).

«Слава Богу, люди повірили і полюбили нас! Гордість роздирає груди і сльози від радості течуть! Тепер треба то всьо помножити на 3 і можна знімати нове кіно!» – зазначив Михайло Хома, виконавець головної ролі та генеральний продюсер фільму.

«Ми раді, що дистриб’ютор і кінотеатри повірили у фільм та надали нам достатню кількість екранів, щоб якомога більше людей змогли побачити наш фільм. На початку прокату кількість екранів становила 203, а на кінець зросла до 220. Отож, результати кажуть самі за себе», – сказав Сергій Лавренюк, генеральний продюсер стрічки.

«Результат справді вражає! Я щиро дякую усій команді за роботу і вірю, що цей фільм – гарний показник для подальшого розвитку українського кіно», – наголосив Павло Сушко, продюсер фільму «Dzidzio Контрабас».

Комедія вийшла в український кінопрокат 31 серпня 2017 року, саме напередодні нового навчального року.

Генеральні продюсери: Сергій Лавренюк, Михайло Хома (Дзідзьо).
Продюсер: Павло Сушко.
Режисер: Олег Борщевський.
Оператор-постановник: Дмитро Юріков.
Сценаристи: Володимир Нагорний, Іван Поляков, Віктор Семернін, Михайло Хома, Сергій Лавренюк, Павло Сушко, Сергій Либа.

В ролях: Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк, Юлік (Назарій Гук), Лямур (Орест Галицький), Сергій Либа.

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.