f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Слугу народу 2» на День незалежності подивилися мільйони глядачів

01.09.2017

24 серпня 2017 року у День незалежності України на телеканалі "1+1" відбулася всеукраїнська телевізійна прем'єра фільму Олексія Кирющенка "Слуга народу 2", знятого студією "Квартал 95" як продовження телевізійного серіалу.

Фільм "Слуга Народу 2" став найпопулярнішим продуктом на українському телебаченні у день показу за аудиторією «18–54, К50+». Рейтинг картини склав 4,37%, а частка – 16,58%. За аудиторією «18–54, вся Україна» показники фільму були такими: рейтинг – 4,65%, а частка – 15,8%.

Одразу після телепрем'єри фільм з'явився на офіційних інтернет-ресурсах і став справжньою подією в мережі. Справа в тому, що після кінотеатрального прокату взимку цього року жодна піратська версія картини не потрапила в інтернет.

Лише на офіційному YouTube-каналі "Кварталу 95" протягом першої доби проект подивилися близько 1 мільйона разів. Він став найпопулярнішим відео в українському сегменті YouTube.

У Казахстані та Білорусі фільм також вийшов на перші позиції в трендах переглядів.

На офіційному YouTube-каналі "Кварталу 95" фільм "Слуга народу 2" представлений з англійськими субтитрами. Глядачі з різних країн світу залишили тисячі позитивних відгуків про стрічку. Відгуки надходять від глядачів із Великобританії, США, Польщі, Казахстану, Німеччини, Ізраїлю та інших країн.

Також 24 серпня 2017 року у прифронтовому Краматорську на центральній площі Миру відбувся показ "Слуги народу 2" під відкритим небом – після гала-концерту студії "Квартал 95", на який зібралося близько 50 тисяч жителів сходу України. На величезному екрані стрічку дивилися одночасно десятки тисяч осіб.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.