f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Star Media знімає мелодраму «Подаруй мені життя»

17.09.2017

У Києві тривають зйомки чотирисерійної мелодрами Романа Барабаша «Подаруй мені життя», виробництвом якої опікується кінокомпанія Star Media, інформує «Детектор медіа».

У центрі історії – життя самотньої непривабливої 35-річної Валентини, яка безнадійно закохана в свого колегу Стаса. Але одного разу доля дарує їй шанс у вигляді зустрічі з розумним і цілеспрямованим Віктором. Здавалося б, самотні люди могли б стати чудовою парою, але Віктор вирішує стати другом для своєї нової знайомої і допомогти їй завоювати серце неприступного кавалера. На жаль, часу у Віктора на трансформацію Валі не так вже й багато: вердикт лікарів невтішний – виявляється, він сам серйозно хворий...

Більшість локацій підібрано в Києві та Київській області. Архітектурне бюро, в якому працює головна героїня, знімають в реальному бізнес-центрі столиці.

«Сіру мишку» грає актриса Фатіма Горбенко, відома за фільмами «Протистояння» і «Мама для Снігуроньки», а героя, в якого вона таємно закохана, – актор Олексій Нагрудний («Свій чужий син», «Хірургія. Територія любові»). Також в серіалі задіяні популярні українські актори Віктор Сарайкін, Алла Мартинюк, Олег Масленников та інші.

«Наша історія злегка перегукується з міфом про Пігмаліона і Галатею, – каже виконавиця головної ролі Фатіма Горбенко. – Тобто мій партнер Олександр Пашков ліпитиме з мене прекрасну жінку, а я для нього залишатимусь недоступною і закритою. На початку історії моя героїня носить безформний одяг пастельних тонів, не користується косметикою, взагалі всіляко не привертає до себе увагу. Не дивлячись на те, що сама я – актриса, мені такий образ «сірої мишки» досить близький. Навіть коли я красиво нафарбована і стильно вдягнена, все одно не відчуваю себе красунею. Тому моя героїня мені близька і зрозуміла і грати її одне задоволення».

«Подивившись цю історію, людина зможе звернути увагу, перш за все, на своє життя, і спробувати щось в ньому змінити на краще, – вважає продюсер Star Media Юрій Мінзянов. – Повірити в себе, знайти нову роботу, зробити те, на що раніше не наважувався. Подібні історії часто зустрічаються в звичайному житті, сценарій створений на основі наших сучасних реалій».

Продюсери: Влад Ряшин, Юрій Мінзянов. Режисер-постановник: Роман Барабаш. Оператор-постановник: Дмитро Гаврилюк. Художник-постановник: Марина Пшеничникова.

У ролях: Фатіма Горбенко, Олександр Пашков, Олексій Нагрудний, Діана Розовлян, Віктор Сарайкін, Алла Мартинюк та інші.

Прем'єра серіалу відбудеться на телеканалі «Україна».

«Детектор медіа», 15 вересня 2017 року