f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У фільму «Не менше 50 кг» вже 81 кінофест. Також – нагорода «Абоненту» сестер Артеменко

05.10.2014

У фільму «Не менше 50 кг» учасниці Сценарної Майстерні Марини Артеменко вже 81 кінофестиваль.

Тепер стрічка мандрує до Південної та Північної Америк – до Перу та Сполучених Штатів, відповідно. Це кінофоруми Festival Internacional de Cortometrajes FENACO Perú , а також Hoverla: Ukrainian American Film Festival 

 **

А ще Марина, в співавторстві із сестрою Оксаною Артеменко, також отримала приз за свою чергову короткометражну режисерську роботу "Абонент" на ІХ фестивалі аматорського кіна «Кінокімерія», що завершився днями у Херсоні, – в категорії «Професійне некомерційне кіно».

Нагадаємо, що торік той самий приз на «Кінокімерії» дістався й фільмові «Не менше 50 кг», після чого наприкінці серпня цього року на 76 Міжнародному фестивалі аматорського кіна UNICA, який проходив у столиці Словаччини Братиславі, він був удостоєний Золотої медалі в категорії "Аматорське та молодіжне кіно", а також Спеціального призу журі за найкращий молодіжний фільм.

5 грудня, четвер, Синій зал Кіновечір «Відлуння VIІI фестивалю аматорського кіно «КІНОКІМЕРІЯ» та 75-го Міжнародного фестивалю незалежного кіно «UNICA-2013»

6 грудня, п’ятниця, Синій зал Прем’єрний показ науково-популярного фільму «ПІДНІМІТЬ МЕНІ ВІЇ…»

7 грудня, субота, Червоний зал Прем’єра документального фільму «КРАСНА МАЛАНКА»