f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телесеріал «Слуга народу» успішно продають за кордоном

18.09.2017

Студія «Квартал 95» і міжнародний дистриб'ютор Eccho Rights продовжують успішні продажі українського телевізійного серіалу «Слуга народу» за кордоном.

Опціон на формат «Слуги народу» було продано французькій компанії Elephant Story, яка входить у групу Elephant le Group.

Формат серіалу придбав грецький телеканал Star Channel, який вже планує створення власної версії політичної комедії.

Натомість, у Південній Кореї серіал «Слуга народу» вийде в ефірі телеканалу HQ Plus у листопаді 2017 року. Телесеріал студії «Квартал 95» стане першим закордонним контентом для цього телеканалу. Українська політична комедія має урізноманітнити програму сімейного за форматом HQ Plus.

«Продажі до Франції, Греції та у Південну Корею є черговими прикладами успіху проекту «Слуга народу», формат якого на міжнародному ринку універсальний і зрозумілий людям на різних територіях. Дуже сподіваємося, що на своєму велосипеді «Слуга...» підкорить увесь світ», – зазначив Володимир Зеленський, художній керівник студії «Квартал 95».

«"Слуга народу" – це, в першу чергу, дуже смішний серіал, але також і дуже актуальна історія для людей в усьому світі. Оскільки політичні зрушення все частіше диктуються тим, що люди бачать в Інтернеті, тому історія стає все більш і більш актуальною і близькою до реальності, в якій багато хто з нас зараз живе», – сказала Нікола Зюдерлунд, керуючий партнер Eccho Rights.

Серіал «Слуга народу», другий сезон якого з'явиться на телеканалі «1+1» 23 жовтня 2017 року, мав гучний успіх в Україні та був продовжений у 2016 році повнометражним художнім фільмом Олексія Кирющенка «Слуга народу 2».

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.