f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Межа» стане претендентом на «Оскар» від Словаччини

20.09.2017

Словаччину в боротьбі за «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» представить фільм Петера Беб'яка «Межа», створений спільно з Україною, за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Світова прем’єра «Межі» відбулася в головному конкурсі 52-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах, де картина отримала приз за найкращу режисуру.

Всеукраїнський прокат фільму стартує 16 листопада 2017 року.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців «Межі» і зазначив: «Вперше в історії за «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» поборються одразу три українські фільми! Це свідчить про стрімкий розвиток та високий рівень українського кіно, а також про важливість створення фільмів у європейській копродукції».

Нагадуємо, що Україна для участі в боротьбі за «Оскар» обрала фільм «Рівень чорного» режисера Валентина Васяновича, а Литва буде представлена фільмом Шарунаса Бартаса «Іній», створеним у копродукції з Україною, за підтримки Держкіно України.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.