f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

27 вересня – прем’єрний показ документального фільму «Межа очікування»

20.09.2017

27 вересня 2017 року, о 19:00 у київському кінотеатрі «Україна» відбудеться прем’єрний показ документального фільму Станіслава Цехмістренка «Межа очікування».

«Межа очікування» – документальний фільм про дві українські родини, що постраждали внаслідок військової агресії Російської Федерації в Україні.

Це історія сім'ї кримського активіста, якого було викрадено напередодні анексії півострова, та розповідь про багатодітну родину з Луцька, в якій на початку військових дій на окупованій території безвісти зникли сини, добровольці батальйону «Айдар».

Герої стрічки мають не лише почати нове життя, але й чекати новин про близьких і сподіватись, сподіватись без меж. Обидві історії показові, адже відображають долю багатьох українських сімей, в яких війна забрала дім, рідних та відчуття безпеки.

Виробництво фільму здійснило ГО «Інтерньюз-Україна». Автор сценарію Сергій Бібік. Режисер Станіслав Цехмістренко.

Акредитуватися на показ можна, надіславши заявку на електронну адресу ishcherba@internews.ua.

За офіційною інформацією

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.