f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Ізі» візьме участь у конкурсі фестивалю Annecy Cinema Italien

22.09.2017

Українсько-італійська драматична комедія Андреа Маньяні «Ізі» візьме участь у головному конкурсі найбільшого фестивалю італійського кіно за межами Італії – Annecy Cinema Italien, повідомляє пресова служба Державного агентства України з питань кіно.

Фестиваль відбудеться з 25 вересня по 1 жовтня 2017 року. Цьогоріч він матиме новий вигляд. Таке обіцяє новий художній керівник фестивалю Франческо Гія Віа – кінокритик, який доклав руку до творення кінофестивалів у Венеції, в Сардинії і в Турині.

Фестиваль італійського кіно в Аннесі, Франція буде являти собою мультиформатну кіноподію: поруч діятимуть виставки, кіноконкурси, майстер-класи з режисерами, акторами і художниками.

Свого часу гостями Фестивалю італійського кіно в Аннесі були брати Тавіані, Орнелла Муті, Франческо Розі, Клаудія Кардінале, Нанні Моретті, Етторе Скола та інші. Цьогоріч одним із гостей заходу стане Андреа Маньяні – режисер фільму «Ізі», створеного компанією Fresh Production Group за підтримки Держкіно України.

За офіційною інформацією

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.