f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Телеканал «Україна» покаже комедійну мелодраму «Відчайдушний домогосподар»

22.09.2017

У суботу, 23 вересня 2017 року, о 16:00 на телеканалі «Україна» відбудеться прем’єра чотирисерійної комедійної мелодрами «Відчайдушний домогосподар», інформує «Детектор медіа».

Стрічка розповідає про сім'ю Нефьодових, чиє стабільне життя розлітається на друзки після того, як глава родини Борис Нефьодов втрачає роботу.

Головні герої фільму – фінансовий аналітик Борис і його дружина – домогосподарка Марина, яка багато років тому залишила успішну кар'єру перекладача, щоб займатися будинком і дітьми. Вони живуть, як і сотні тисяч інших людей: може, і без особливого щастя, однак і без трагедій.

Проте одного разу доля вносить свої корективи: Бориса звільняють з роботи, і йому доводиться приміряти на себе «посаду» домогосподаря, адже Марина отримує привабливу пропозицію щодо роботи від колишнього однокласника.

У ролі господаря Борису доведеться пережити безліч пригод. А колишній однокласник тим часом залицятиметься до Марини, і тут вже Борису доведеться по-справжньому рятувати свою сім'ю.

«Це історія про чудову людину, яка абсолютно «безрука» в побуті. Цим головний герой Борис і чудовий. Водночас він дуже добрий, талановитий і практично геніальний працівник сфери цінних паперів. Однак через звільнення він вимушений стати домогосподарем, у чому абсолютний профан. Вся комедія про те, як Борис поступово стає корисним не лише у професійній сфері, а й у господарстві», – розповів режисер-постановник фільму Ашот Кещян.

У фільмі зіграли Михайло Поліцеймако, Катерина Кузнєцова, Лариса Удовиченко, Олександр Ратніков, Ольга Грішина, Костянтин Октябрський, Сергій Солодов та інші.

Режисер-постановник фільму – Ашот Кещян. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займалась компанія ABC Film.

Зйомки картини проходили у Києві.

«Детектор медіа», 25 вересня 2017 року