f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У ніч на 25 вересня о 01:55 на «1+1» – «Арґумент-Кіно» про «Припутні» Аркадія Непиталюка

22.09.2017

Вночі із 24 на 25 вересня 2017 року, 01:55 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі «1+1» в розмові Володимира Войтенка з режисером Аркадієм Непиталюком ітиметься про його дебютний повнометражний фільм «Припутні», що виходить до широкого українського прокату 28 вересня цього року.

За жанровим визначенням самих авторів – це «житейська комедія під Воплі Відоплясова».

Сюжет розгортається з того, що на одній із автобусних зупинок Ніжина провінційний таксист Юра випадково натрапляє на молоду дівчину Свєту. Свєта та її мати спокушають Юру певною сумою грошей на поїздку до Припутнів – забутого Богом і людьми села. Через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися у Припутнях – тепер взагалі невідомо, коли він дістанеться додому. Лише наступного ранку ми дізнаємося, до чого призвела випадкова зустріч Юри зі Свєтою на автобусній зупинці.Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки. Зокрема, про біографічну драму «На глибині 6 футів» (реж. Скот Во), напівтрилер, напівбойовик «Американський убивця» (реж. Майкл Куеста) та китайську анімацію «Їжак Бобі: Колючі пригоди».

А ще в програмі ітиметься про глобальну інтерактивну подію під назвою Мангетенський кінофестиваль короткометражок.


В «Арґументі-Кіно» – портрет Бріжіт Бардо

Окрім усього цього, портрет Бріжіт Бардо – французьку акторку, фотомодель і співачку вважають провісницею сексуальної революції другої половини ХХ століття.

Насамкінець – телеесеї про американського актора, режисера, продюсера і Супермена Кристофера Рива та американську акторку Ґвінет Пелтроу.

«Арґумент-Кіно», 22 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.