f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Мамахохотала» і НЛО TV розпочали роботу над комедійним серіалом «Куратори»

27.09.2017

На початку 2018 року на глядачів телеканалу НЛО TV чекає прем'єра ситкому про іноземних студентів-медиків «Куратори» виробництва студії «Мамахохотала», повідомляє пресова служба телеканалу.

Сюжет розгортається навколо іноземних студентів, які приїхали навчатися в Україну до медуніверситету. Кураторами і наставниками «новобранців» стають українські старшокурсники Тім і Богдан (Женя Янович і Олег Маслюк), які допомагають зрозуміти іноземцям реалії і менталітет нашої країни.

«Ми активно нарощуємо бібліотеку власного виробництва і цього разу поповнимо її новим ситкомом – про студентів. Виробництво довірили «Мамахохотала», адже вони, крім іншого, самі нещодавно були студентами і добре розбираються в темі. Важливо, що «Куратори», як і всі інші наші проекти 2017 року, зняті українською мовою», – відзначив директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

У серіалі задіяні актори-іноземці з Грузії, Індії, Нігерії, Литви, герої яких навчаються разом і живуть в одному гуртожитку. Вони будують стосунки один з одним, пізнають Україну і постійно потрапляють в проблемні ситуації, вибратися з яких їм допомагають друзі і колеги-українці.

«Насправді, обрати акторів на основні ролі ситкому було складно, тому що вони повинні бути іноземцями та вільно говорити українською мовою. Нам вдалося зібрати унікальну команду іноземців та доповнити її найкращими акторами студії "Мамахохотала"», – сказав керівник студії «Мамахохотала» Роман Грищук.

«Куратори»

Режисер: Наталія Пасеницька.
Продюсер: Павло Поздняков.
Оператор-постановник: Дмитро Оксамитний.
Шоуранери: Роман Грищук, Іван Мелашенко.
Актори: Олег Маслюк, Женя Янович, Серіне Сіаносян, Мартін Філдман, Настя Король, Сандро Матеуш, Оля Гайова.
Сценаристи: Артур Губка, Степан Олійник, Ігор Рева, Олексій Рева, Антон Мигаль, Сергій Хачко, Денис Голишев, Гриня Подільський, Олексій Вознюк, Дмитро Андрієнко, Олександр Разбейков, Євген Бугров, Бекір Мамедієв, Євген Новоселецький.

Світлина Владислава Пінчука

Офіційна інформація

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.