f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Film.ua та Pronto Film розпочали зйомки 12-серійної мелодрами Анни Гресь «Обман»

28.09.2017

Film.ua та Pronto Film розпочали зйомки нової 12-серійної мелодрами Анни Гресь «Обман», повідомляє «Детектор медіа».

Знімальний період триватиме до кінця 2017 року.

Крім драматичної історії, на глядачів чекає багато екшну та трюків.

«"Обман" – свого роду замкова щілина, через яку глядач побачить те, про що, як правило, в житті замовчується, – розповіла режисер серіалу Анна Гресь. – Серіал про наші слабкості, радощі, переживання – і про підлість. Він нагадує про те, що будь-який обман рано чи пізно викривається, а будь-який скелет одного разу все-таки випадає з шафи».

Режисер уже не в перший раз працює із заявленою в серіалі акторською командою. «І Анастасію Паніну, і Кирила Жандарова, і Артура Ваха знаю дуже добре, люблю їх і поважаю. Вперше працюю з виконавцем однієї з головних ролей Дмитром Белякіним, але схоже, що ми вже спрацювалися», – каже пані Гресь.

«Мені цікаво грати протилежну своєму характеру роль, – ділиться враженнями Дмитро Белякін. – Я набагато запальніший, емоційніший, ніж мій герой. За сюжетом за Антона все життя приймають рішення батьки. У якийсь момент він розуміє, що він нещасливий і що до цих пір любить жінку, з якою не бачився більше 10 років. Його бажання відродити відносини зіткнеться з багатьма перешкодами».

Про складнощі організаційного процесу розповів лінійний продюсер серіалу Сергій Лисяний.

«У серіалі чимало трюків, які ми, думаю, організуємо ефективно і знімемо ефектно. За сюжетом один із головних героїв є професійним альпіністом і намагається відродити гірський туризм в своєму місті. Локацію ми знайшли в Житомирській області, в селі Дениші, де є 25-метрові скали. 13 каскадерів разом з альпіністами страхуватимуть наших акторів. Операторські крани працюватимуть і на вершинах, і біля основи скель, а ми будемо робити чудеса героїзму, спускаючи вниз багатотонні конструкції».

За сюжетом стрічки, Антон звик підкорятися батькам, але в якийсь момент розуміє, що живе за чужим сценарієм, і все, що у нього є – це ненависна робота і нелюба дружина. Він вирішує круто змінити своє життя… Кому можна довіряти, а хто винуватець усіх бід, яка ціна помилки, і чи завжди життя дає шанс її виправити, глядачі дізнаються в 2018 році.

Зйомки триватимуть до кінця грудня 2017 року. У проекті буде багато натурних зйомок в старих районах Києва, оскільки історія відбувається в маленькому провінційному містечку.

Режисер: Анна Гресь. Продюсер: Віктор Мирський. Виконавчий продюсер: Максим Асадчий. Оператор-постановник: Максим Степанов. Автори сценарію: Тетяна Глущенко, Олег Томашевський, Дмитро Щербаков за участю «Агентства Стардаста».

У ролях: Анастасія Паніна, Дмитро Белякін, Вікторія Клинкова, Кирило Жандаров, Артур Ваха, Алла Масленникова, Інна Мірошниченко, Данило Мірешкін, Олег Москаленко.

«Детектор медіа», 28 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.