f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

28 вересня у широкий прокат вийшла трагікомедія «Припутні» Аркадія Непиталюка

29.09.2017

28 вересня 2017 року у широкий кінотеатральний прокат вийшла житейська трагікомедія «Припутні» Аркадія Непиталюка, створена кінокомпанією «Star Media» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Картина «Припутні» стала для Аркадія Непиталюка дебютом у повному метрі. Попередня робота режисера, короткометражна стрічка «Кров’янка», торік стала найкращим короткометражним ігровим фільмом Київського МКФ «Молодість» та лауреатом Національної кінопремії «Золота Дзиґа».

Під час прес-конференції, присвяченої виходу стрічки в кінопрокат, яка відбулася 27 вересня 2017-го, режисер та співавтор сценарію Аркадій Непиталюк розповів, що за основу сценарію фільму взято п’єсу Романа Горбика «Центр»: «На відміну від п’єси, дія у фільмі розгортається не на одній локації. Я також ввів туди значно більше персонажів, адже у п’єсі є тільки три герої: бабуся, мати і донька. Цікаво, що у всіх містах, куди ми приїжджали в рамках промотуру, «Припутні» сприймалися по-різному. Дехто вважає фільм комедією, дехто – драмою. Для мене, це трагікомедія».

Своєю чергою, перший заступник голови Держкіно Сергій Неретін зазначив: «Держкіно профінансувало цю картину на суму 4 млн. 287 тис. 500 грн., що становить рівно половину загальної вартості виробництва. Це перша співпраця Держкіно з компанією «Star Media», і ми вважаємо її дуже успішною».

Участь у прес-конференції взяли також актори фільму: Дмитро Хом’як, Юлія Врублевська, Ніна Набока, Олена Узлюк та Яків Ткаченко.

Продюсер фільму Юрій Мінзянов розповів, що стрічка буде також показана у рамках кількох міжнародних кінофестивалів.

Стрічка розповідає про долі трьох жінок – бабусі, доньки та онуки. Звичайна поїздка на гостини до бабусі в маленьке, майже забуте й покинуте мешканцями село Припутні несподівано стає для них доленосною.

Нагадуємо, що національна прем’єра фільму відбулася на 8-му Одеському міжнародному кінофестивалі, де стрічку відзначили спеціальною нагородою журі Національної конкурсної програми.

Дистрибуцією «Припутнів» займається компанія Ukrainian Film Distribution. Фільм покажуть у 122 кінотетрах України.

Офіційна інформація