f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Хмельницька філія НСТУ проводить фестиваль мобільних фільмів

01.10.2017

Хмельницька філія Національної суспільної телерадіокомпанії України «Поділля-центр» вдруге проводить «Відкритий фестиваль мобільних фільмів», інформує «Суспільне мовлення».

Роботи учасників фестивалю будуть показані в ефірі ранкового шоу «Твій ранок» – проекту Хмельницької філії Суспільного телебачення «Поділля-центр», що транслюється також у Тернопільській і Чернівецькій областях.

Прийом заявок триватиме до 1 листопада 2017 року.

Участь може взяти кожен, незалежно від віку чи професійної підготовки. Основна вимога – знімати на мобільний пристрій: смартфон, action-камеру, фотоапарат, планшет чи звичайний мобільний телефон.

Тематика фільмів – вільна.

Тривалість робіт – до 3 хвилин.

Переможців фестивалю визначатимуть шляхом Інтернет-голосування.

«Наприкінці минулого року наші телеглядачі визначили переможців серед учасників першого фестивалю короткого метру, голосуючи за них на нашому офіційному сайті. Отримавши схвальні відгуки, ми вирішили провести фестиваль мобільних фільмів ще раз, і цьогоріч він вийшов за рамки області. До нас підключилися колеги з Івано-Франківська та Сум. І ми очікуємо, що до нас приєднаються й інші регіони України», – сказав координатор фестивалю мобільних фільмів Григорій Карякін.

Окрім ранкового шоу, всі фільми фестивалю також можна буде переглянути на офіційному сайті «Поділля-центру» та на сторінці фестивалю у Facebook.

Більше подробиць про фестиваль можна дізнатися тут>>>.

Ранкове шоу «TVій Ранок» об’єднало Чернівецьку, Хмельницьку та Тернопільську філії НСТУ. Пілот програми вийшов у липні 2017 року.

Переможців першого фестивалю мобільних фільмів телеканал «Поділля-центр» нагородив у грудні 2016 року.

Під час конкурсу на сайті «Поділля-центру» було розміщено більше 40 роликів від жителів не лише області, а й інших регіонів та столиці.

«Суспільне мовлення», 26 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.