f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту» планують розпочати вже цього року

02.10.2017

Зйомки фільму «Червоний. Без лінії фронту» про головного героя стрічки «Червоний» планують розпочати вже цього року, розповів режисер Заза Буадзе, повідомляє «Укрінформ».

«Ми перемогли у Десятому конкурсі Держкіно, будемо знімати пріквел. Нам стало цікаво: в цьому фільмі («Червоному» – ред.) герой приходить як герой і йде як герой, але ж герої не падають з неба. Це дуже цікавий процес – що ж це таке. Тому новий фільм ми вирішили присвятити генезису героя», – сказав Заза Буадзе.

За його словами, вже в жовтні 2017-го мають бути підписані контракти на виробництво стрічки.

«Зараз йде дуже брудна кампанія проти Держкіно, проти Пилипа Іллєнка. Ми всі чекаємо. Ми планували розпочати зйомки вже в цьому році – частину, кілька зимових сцен. А решту – навесні наступного року. Якщо контракти будуть підписані, то відразу ж почнемо знімати», – підкреслив режисер.

Він уточнив: якщо «Червоний» знятий за мотивами третьої глави однойменного роману Андрія Кокотюхи, то пріквел буде за мотивами перших двох глав.

«Це великий історичний відрізок з 1936-го, коли Данило Червоний був студентом Львівського університету, по 1945 рік, коли його, хорунжого УПА, заарештували і відправили в табір. Ось така велика історія становлення героя», – зазначив Заза Буадзе.

Режисер повідомив, що в результаті задумана трилогія – буде ще й продовження.

«Це буде велика трилогія, епос про Данила Червоного. Мені самому цікаво, як пазл збереться, що буде в результаті. І нинішній фільм буде частиною цього пазлу – як Данило Червоний став героєм, як звалилася на нього місія, яка змінює все навколо. Ось про це ми і зніматимемо цей фільм», – сказав Заза Буадзе.

«Укрінформ», 12 вересня 2017 року

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.