f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Ніч з 15 на 16 жовтня о 01:20: в Арґумент-Кіно про фільм «Урок магії» та мініфестиваль «Молодість. Пролог».

15.10.2017

Вночі з 15 на 16 жовтня о 01:20 в авторській програмі Володимир Войтенко Арґумент-Кіно на телеканалі «1+1» йтиметься про український прем’єрний фільм «Урок магії» та мініфестиваль «Молодість. Пролог».
Річ у тім, що найдавнійший в Україні міжнародний кінофестиваль “Молодість”, який традиційно мав би відбутися в Києві наприкінці жовтня вже усороксьоме, переноситься на травень наступного року. Аби компенсувати несподівану втрату, протягом 21 і 22 жовтня пройде спеціальна подія під назвою “Молодість. Пролог”. 
В рамках дводенного мініфестивалю заплановано прем’єру українського фільму “Мир вашому дому!”, знятого режисером Володимиром Лертом на основі оповідань Шолом-Алейхема. Також відбудеться показ українсько-словацького фільму “Межа” за участю знімальної групи. 
А ще фестивальна публіка, до якої можете пристати й ви, – у спеціальній програмі «Свобода» – матиме змогу подивитися відреставровану стрічку Анджея Вайди “Людина з заліза” й низку інших ігрових, а також документальних фільмів, присвячених правам людини і боротьбі проти тоталітаризму. І до всього – “Молодість. Пролог” представить конкурс короткометражних українських фільмів. Усе це відбуватиметься у столичному кінотеатрі “Київ”.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про кінотеатральні новинки. Передусім, це фільм Лідії Солдатенко «Урок магії» для дитячої авдиторії. Сюжет розгортається навколо чотирьох друзів-підлітків. Вони проводять виступ для дітей під назвою "Урок магії", під час якого неймовірним чином переносяться у справжній світ магії. І все це через злу чаклунку Герлінду, яка хоче за допомогою друзів досягти своєї мети – отримати надзвичайний артефакт і стати всемогутньою. Перед підлітками стоїть непросте завдання – побороти чаклунку, поки та не знищила реальний світ. Але найперше, що мають зробити друзі, – об’єднатися…

А ще на екранаи виходять американська кінодрама «Гарні часи» (реж. Бені й Джошуа Сефді), британсько-китайський бойовик «Іноземець» (реж. Мартін Кемпбел) із Джекі Чаном і Пірсом Броснаном у головних ролях, американський блокбастер «Геошторм» (реж. Дін Девлін) з Джерардом Батлером і канадсько-американська анімація «Мій маленький поні в кіно» (реж. Джейсон Тісен).

Насамкінець – телеесеї про німецького режисера Вернера Герцоґа, американського актора угорського походження Белу Луґоші й французького майстра кінодетективу режисера Жана-П’єра Мельвіля.

 

Офіційна інформація