f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

«Стрімголов» відібраний до головного конкурсy Стокгольмського МКФ

21.10.2017

Перший показ фільму відбудеться 12 листопада. Всього у рамках фестивалю заплановані чотири покази стрічки.

«Стрімголов» разом з 17-ма картинами з різних країн світу побореться за головний приз Стокгольмського міжнародного кінофестивалю — «Бронзовий кінь».

Цікаво, що в попередні роки до конкурсної програми цього фестивалю входили такі видатні кінострічки, як «Незворотність» Гаспара Ное, «Кримінальне чтиво» Квентіна Тарантіно та інші.

З початку жовтня у «Стрімголов» почалася гаряча фестивальна осінь: 6-го жовтня відбувся показ у програмі Haifa International Film Festival, 9-го жовтня кінострічку побачили на кінофестивалі в Люксембурзі, а пізніше — у CinEast (Central and Eastern European Film Festival).

Фільм також візьме участь у конкурсній програмі найважливішого фестивалю Європи, сфокусованому на операторському мистецтві, Camerimage International Film Festival, у програмі «операторський дебют», що проходитиме з 11 по 18 листопада.

 

Офіційна інформація.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.