f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У виробництві повнометражний фільм режисера Юрія Шилова «Панорама»

26.10.2017

Проект документального фільму «Панорама» став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером фільму є  Юрій Шилов, продюсером – Геннадій Кофман. Спільне виробництво українсько-польської стрічки здійснює українська компанія «МАГІКА-ФІЛЬМ» за підтримки Держкіно України, Польського кіноінституту та польського телебачення.

Валентин – кіномеханік, який 44 роки пропрацював у одному з найстаріших кінотеатрів Києва. Якось, в день 60-річчя Валентина, у кінотеатрі відбувається пожежа, і вінзмушений піти на пенсію. Чоловік намагається знайти новий сенс у своєму житті, в країні, що стрімко змінюється.

Повнометражна стрічка «Панорама» створюється на основі короткометражної, з однойменною назвою, що здобула визнання багатьох українських кінофестивалів: Приз студентського журі і найвищий глядацький бал серед українських фільмів на Docudays UA; Відзнака журі і Приз глядацьких симпатій на Kyiv International Short Film Festival; Приз глядацького голосування GogolFest та Спеціальна відзнака журі Одеського МКФ.

 

Реліз фільму запланований на кінець 2018-го року.

 

Інформація надана Державним агентством України з питань кіно.

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.