f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Вночі з 29 на 30 жовтня о 02:30 у «Арґумент-Кіно» про найновіші кінотеатральні прем’єри.

29.10.2017

Насамперед звертаємо увагу на психологічний трилер Фрасуа Озона “Подвійний коханець, світова прем’єра якого відбулася на Каннському фестивалі. В основу нового фільму Фрасуа Озона покладено роман американської письменниці Джой Керол Оутс “Життя близнюків”. Також кінолюби завважать у “Подвійному коханці” очевидний вплив фільму жахів “Пов’язані насмерть” радикального канадсього режисера Дейвіда Кроненберґа. Хтось під час перегляду пригадає і “Дитину Розмарі” Романа Полянського, а хтось – навіть жіночий еротичний роман “50 відтінків сірого”... Але з якого боку не поглянеш, а перед нами насамперед черговий витвір мистецької волі Озона.

Також в «Арґументі-Кіно» подаватиметься розгорнута інформація про інші кінотеатральні новинки: австралійський пригодницький трилер «Джунґлі» (реж. Ґреґ Маклін), авантюрну французьку комедію «Афера доктора Нока» (реж. Лорен Леві) та американський коміксовий блокбастер «Тор: Раґнарок» (реж. Тайка Вайтіті).

Насамкінець – телеесеї про одну з найбільших кіноікон за всю історію Голівуду, взірцевого героя вестерна, актора, продюсера й режисера Джона Вейна, а ще про харизматичного американського актора Метью Макконегі й про шведського актора Дольфа Лундґрена.

 

Офіційна інформація.