f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Олег Сенцов давно не виходив на зв'язок – сестра

30.10.2017

Український політв'язень, кримчанин, режисер Олег Сенцов тривалий час не виходить на зв'язок із родичами, остання телефонна розмова з ним відбулася ще до початку етапування в колонію в Ямало-Ненецькому автономному окрузі.

Про це розповіла сестра Сенцова Наталія Каплан під час презентації книги «Олег Сенцов», яка відбулася 27 жовтня.

«Зараз він перебуває в Ямало-Ненецькому автономному окрузі в колонії суворого режиму. Так званий «Білий ведмідь». Там все набагато жорсткіше, ніж у Якутську. І зв'язку на цей момент із ним немає зовсім. Наступного тижня до нього полетить туди адвокат», – сказала пані Каплан.

Як повідомляв «Детектор медіа», в середині жовтня стала відома поштова адреса колонії в російському Заполяр'ї, в яку було доправлено незаконно засудженого і ув’язненного в Росії українського режисера Олега Сенцова.

«629400 Росія, Ямало-Ненецький автономний округ, м. Лабитнанги, вулиця Північна, 33, ІК-8. Сенцову Олегу Геннадійовичу, 1976 р.н. Поки що не зрозуміло, що там з цензурою і чи будуть доходити листи. Іншої інформації у мене немає. Навіть не питайте», - написала у Facebook сестра Олега Сенцова Наталія Каплан.

Раніше відомий російський адвокат Марк Фейгін заявив, що етапування Олега Сенцова в колонію міста Лабитнанги в Ямало-Ненецькому автономному окрузі може мати на меті ізоляцію українського політв'язня.

Нагадаємо, два роки тому, 25 серпня 2015 року, Північно-Кавказький військовий окружний суд РФ визнав українського кінорежисера Олега Сенцова винним в організації терористичного угрупування і засудив його до 20 років колонії суворого режиму. Українському активісту Олександру Кольченку суд присудив 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

 

Текст і фото: Детектор Медіа;

Будинок кіно На його чотирьох поверхах розташувалися три кінозали: червоний, синій, білий

Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно Ресторан, бар і кафе у Будинку кіно – ідеальні місця для проведення банкетів, фуршетів, приймань.

Київ, Будинок кіно, оренда офісних приміщень.