f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Український фільм "Бобот" вийде в прокат 21 червня 2018 року

11.11.2017

Українська фантастика для всієї родини - фільм «Бобот» отримав дату кінопрем'єри.
«Бобот» - український сімейний пригодницький сай-фай про підлітка, який волею долі опиняється в центрі протистояння інопланетної цивілізації, представники якої маскуються під виглядом людей, і, таємничої Енергії, яку люди знають як електричний струм.
Історія розповідає про 12 річного хлопчика, енергійного фантазера і вигадника, від мужності якого залежить доля людства.
Фільм створюється за підтримки Державного Агентства з питань Кіно студією Mental Drive, яка спеціалізується на пост-продакшені і створенні візуальних ефектів як для українських кіновиробників, так і іноземних кіностудій. Фінальні 30% фільму «Бобот» - це сцени з великою кількістю комп'ютерної графіки і спецефекти, якість яких буде на міжнародному рівні.
«З самого початку ми прагнули створити універсальних героїв, використовуючи стилістику комікс-культури, але зробити їх в деякому роді характерними для нашої країни. І у нас вийшов досить унікальний, автентичний і що важливо - сучасний світ, в абсолютно новому прочитанні. Вийшло настільки добре, що у нас вже є міжнародний сейлз-агент, а це хороший показник якості продукту », - говорить Олексій Москаленко, виконавчий продюсер фільму« Бобот »і керівник студії Mental Drive.
Мета фільму не тільки порадувати глядача красивою картинкою, а й надихнути молодь вірити в свої сили, відчути себе затребуваним і корисним для світу. Цього зараз дуже не вистачає в нашому суспільстві.
«Ми показуємо знайомі нам об'єкти і предмети, в нових значеннях. Не можу говорити про все, але, наприклад, Бобот - це трансформаторна будка, яка оживає від впливу таємничої Енергії. Бобот настільки розташовує до себе глядача, що, побачивши його одного разу, Ви будете бачити Бобота в кожному трансформаторі в реальному житті. А це буде відсилати глядача до сенсів, які ми заклали в фільм. »- говорить Максима Ксёнда, режисер фільму.
Прем'єра в Україні призначена на 21 червня 2018. Кінотеатральна дистрибуція здійснюється компанією
Ukrainian Film Distribution.
Творча команда.
Режисер: Максим Ксьонда
Оператор: Володимир Іванов
Виконавчий продюсер: Олексій Москаленко
Сценарій: Іван Тимшин
Актори основних ролей.
Вадик - Віктор Григор'єв
Дівчинка - Іванна Бородай
Професор - Ігор Мірошниченко
Валера - Володимир Ращук
Костя - Тарас Шевченко
Стрілочник - Микола Зміївський
Web: http://thebobot.com/
Facebook: https://www.facebook.com/thebobotmovie
Instagram: https://www.instagram.com/thebobotmovie/

Інформацію надано LLC "Ukrainian Film Distribution".

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.