f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

Держкіно переглянуло пілотну серію «Клубу Всезнайків»

18.11.2017

Виробництво першої серії «Клубу Всезнайків» здійснила анімаційна студія Animagrad. Режисером серії «Гітара» є Євген Єрмак, продюсером – Єгор Олесов, автори сценарію – Антон Базелінський, Євген Єрмак і Саша Рубан, художник-постановник – Аліна Харченко.

Проект першої серії серіалу став одним із переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно, отримавши державну фінансову підтримку розміром 435 тис. 472 грн., що становить половину від загальної вартості виробництва.

Серіал «Клуб Всезнайків» – це анімаційний освітній проект, розрахований на дітей від двох років. Мета серіалу – допомогти батькам відповісти на питання щодо устрою світу та речей, які виникають у маленьких «чомучок» близько 300-400 разів на день. Пілотна серія розповідає про найпоширеніший у світі музичний інструмент – гітару, і про те, як вона була вигадана й створена. У наступних серіях разом з головними героями мультфільму маленькі всезнайки відвідають країни та континенти, познайомляться із найвидатнішими людьми своїх епох і навіть зазирнуть на інші планети.

Творці серії планують, що «Клуб Всезнайків» буде багатосерійним анімаційним серіалом, який запропонує юному глядачеві вирушити в захопливу навколосвітню подорож.

 

Інформації надано Державним агентством України з питань кіно.