f y
Національна спілка кінематографістів України

Новини

У виробництві документальний фільм «Жовтий автобус» режисера Ірини Цілик

13.12.2017

11-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «Альбатрос Коммунікос Україна» контракт про надання проекту «Жовтий автобус»  державної фінансової підтримки 2 млн 728 тис. 163грн., що й становить загальну вартість виробництва фільму.

Кінопроект повнометражного документального фільму «Жовтий автобус» став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію є Ірина Цілик. Продюсує фільм Анна Капустіна.

Важко змінити долю нації, але можна допомогти одній людині стати на шлях позитивного мислення і обрання нових цінностей.

Режисер картини Ірина Цілик розповіла: «Темою нашої розповіді є буденність звичайної дитини в умовах війни. Ми не ставимо собі за мету налякати глядача руїнами і не збираємося маніпулювати дітьми. Ми хочемо віднайти для них шлях переможця, візуалізувати життя успішної творчої людини, навчивши долати як емоційні, так  і фізичні перешкоди на шляху до власної мети.

Творці фільму зазначили, що все почалося з того, що команда «Жовтого автобуса» на чолі з Ярославом Пілунським започаткувала нову систему навчання та допомоги дітям. Зйомки фільму триватимуть рік.

 

Джерело: сайт Держкіно України.

Оренда кінозалів Будинку кіна

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно!

До уваги членів НСКУ та відвідувачів Будинку кіно! У зв’язку з розпорядженням Київської міської державної адміністрації щодо протидії поширенню коронавірусу, всі творчі заходи Будинку кіно з 12 березня 2020 р. переносяться на інші терміни. Стежте за інформацією.